BIOLIFE4D به دنبال افزایش 50 میلیون دلار برای آوردن سیستم پیوند قلب سه بعدی به بازار است

نسخه برداری بیوپسی سلول بنیادی

BIOLIFE4D به دنبال افزایش 50 میلیون دلار برای آوردن سیستم پیوند قلب سه بعدی به بازار است

برنامه های کاربردی پزشکی چاپ دیجیتال با گذشت زمان دچار تغییر می شوند. یک میدان داغ درون میدان، سلول های بنیادی برای جایگزینی بافت است. در حالی که تعدادی از محققان در سال های اخیر پیشرفت هایی را نشان داده اند، گزینه ای مناسب برای بازار وجود ندارد. این چیزی است که تاکنون رخ داده است. BIOLIFE4D تلاش می کند پیوند قلب را بسیار راحت تر کند اما در حال حاضر نیاز به بودجه دارد.

این شرکت در حال حاضر به دنبال افزایش 50 میلیون دلار است. در حال حاضر، آنها تحت نظارت مدارک ارائه فرم 1-A خود توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده، A Regulation (AIP) Mini-IPO را راه اندازی کرده اند. در نتیجه این پیشنهاد، آن ها می توانند سرمایه گذاران را جذب کنند که به طور بالقوه می توانند این روند را به بازار عرضه کنند.

این شرکت در حال حاضر 5،000،000 سهام اوراق بهادار خود را به عموم مردم با قیمت هر کدام 10 دلار ارائه می دهد. سرمایه گذاری حداقل سرمایه 25 (250 دلار) است. آن ها همچنین پیشنهاد می کنند که هر سرمایه گذار که بیش از 100،000 دلار اهدا می کند برای اولین عملیات حضور داشته باشد. این شرکت تخمین می زند که پیوند قلب می تواند آن ها را در سال جان 600،000 فرد را درون ایالات متحده نجات دهد.

“امروز یک نقطه عطف برای BIOLIFE4D است، زیرا ما مقررات A + را پیشنهاد می کنیم که سرمایه گذاری را نه تنها در شرکت ما، بلکه در آینده از درمان و تکنولوژی پیوند قلب نیز امکان پذیر می سازد. ما قبلا علاقه فراوانی را به دست آورده ایم و از هیجان به استقبال از سرمایه گذارانانی که از ایجاد تفاوت در زندگی بسیاری برخوردارند، هیجان زده هستیم. “، استیون موریس، مدیر عامل شرکت BIOLIFE4D. “بیماری قلبی علت یکی از هر چهار مرگ در ایالات متحده است و زمان آن تغییر است. ما یک تیم غیرمعمول از مشاوران علمی و پزشکی ایجاد کرده ایم که منجر به توسعه تکنولوژی انقلابی ما شده اند. با شروع از امروز، امیدواریم که به ما در ارائه بزرگترین هدیه ای که می توانید بدهید، هدیه زمان است. “

نسخه برداری بیوپسی سلول بنیادی

نسخه برداری بیوپسی سلول بنیادی
نسخه برداری بیوپسی سلول بنیادی

سلول های بنیادی پیوند سلول BIOLIFE4D

تحقیقات سلول های بنیادی مدت هاست که به عنوان یک موضوع بحث انگیز در امر تحقیق دیده می شود. با این حال، در این مورد، تلاش های BIOLIFE4D اساسی است. در حالی که بسیاری از پیوند موفق در گذشته بدون استفاده از سلول های بنیادی انجام شده است، موفقیت اغلب به دلیل رد بافت عضلانی توسط بدن جدید میزبان، کوتاه مدت است. این امر فوق العاده نادرست است که بین بیمار و اهدا کننده اختلاف قلب وجود داشته باشد. به خصوص با توجه به اینکه چگونه قلب نادر می تواند برای به دست آوردن.

سلول های بنیادی می توانند این مشکل را با ایجاد ماده بافتی که به طور کامل با هر بیمار خاص سازگار است، برطرف کند. علاوه بر این، این شرکت قادر خواهد بود زمان انتظار هر گیرنده بالقوه بالقوه را کاهش دهد. در حال حاضر، بسیاری از بیماران باید بیش از یک سال منتظر بمانند تا یک اهداکننده قابل قبول داشته باشند.

همانند بسیاری از نسخه های زیستی، این شرکت با استفاده از زیستی برای بافت های قلب استفاده می کند. “بیو جوهر” از سلولهای مخصوص قلب در ترکیب با مواد مغذی و سایر مواد تشکیل شده است که به سلول ها کمک می کند تا فرآیند بیوپرینینگ را زنده نگه دارند. تولید آن را با تغذیه bioprinter با اندازه گیری از یک اسکن MRI. MRI پس از چاپ، قلب به زمان نیاز دارد در یک بیوراکتور، که موجب تقویت و آماده شدن برای پیوند بیمار می شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری با * مشخص شده اند.