موتور جت سه بعدی تبدیل تصاویر 2d به جسم 3d

موتور جت سه بعدی تبدیل تصاویر 2d به جسم 3d

موتور جت سه بعدی تبدیل تصاویر 2d به جسم 3d

با یاد و نام خدا و با سلام خدمت تمام کاربران عزیز سایت رایان 3d. در این مطلب از سری مطالب آموزش های پرینت سه بعدی اصفهان و پرینتر سه بعدی اصفهان قصد داریم تا در مورد پرینت فیلم های 2D را به مجسمه های حرکتی 3D و راه اندازی تکنولوژی چاپ Metal Jet 3D (فلز جت ) برای تولید انبوه توسط hp، صحبت کنیم.

MoSculp فیلم های 2D را به مجسمه های حرکتی 3D چاپ می کند

اگرچه در مدل های رایانه ای از فرایندهای که ما در حال مطالعه می بینیم، مطمئنا مفید خواهد بود، اغلب فقط جایی برای دست زدن به یک جسم فیزیکی واقعی وجود ندارد. درک این موضوع که تیم MIT یک سیستم ایجاد کرده است که “مجسمه های حرکتی” را بر اساس فیلم های 2 بعدی ایجاد می کند.

شناخته شده به عنوان MoSculp، این فن آوری در نظر گرفته شده برای کمک به افراد مانند ورزشکاران و رقصندگان مهارت های خود را بهبود می بخشد با درک بهتر از اینکه چگونه از طریق فضا حرکت می کنند.با فیلم معمولی 2D از فردی که در حال حرکت است، شروع به کار می کند، با یک دوربین معمولی در هر محیط تحت شرایط نور در حال شروع می شود. یک برنامه کامپیوتری فیلم را تجزیه و تحلیل می کند و حسگر هایی را که بر روی بدن موضوع مانند لگن، زانو و مچ پا شناخته می شود شناسایی می کند. با استفاده از این نکات مرجع، به دنبال ایجاد مجموعه ای از “اسکلت” های سه بعدی است که نشان دهنده یک سری از مواضع پی در پی است.

ایجاد حرکت

ایجاد حرکت
ایجاد حرکت

این کامپیوتر سپس این اسکلت ها را با هم ترکیب می کند، اسکلت ها را مجددا به نمای کامل بدن فرد اضافه می کند و عناصری را نشان می دهد که مسیر حرکات را نشان می دهد که از یک حالت به بعدی منتهی می شود.

قبل از اینکه مدل حاصل 3D چاپ شود، کاربران می توانند یک نسخه دیجیتالی از آن را مشاهده کنند، انتخاب رنگ هایی که برای قطعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.MoSculp با جنبش های بزرگ به بهترین شکل کار می کند و در حال حاضر تنها می تواند مدل هایی از موضوعات تک ایجاد کند

دانشمند دانشجوی دکترا Xiuming Zhang، نویسنده اصلی مقاله در این تحقیق می گوید: “تصور کنید که یک ویدیو از راجر فدرر در یک مسابقه تنیس در یک توپ بازی کرده و یک ویدیو از خود در مورد تنیس یاد بگیرد.” “سپس شما می توانید مجسمه های حرکتی هر دو سناریو را برای مقایسه آن ها و مطالعات جامع تر که در آن شما باید بهبود بخشد، ایجاد کنید.

“MoSculp با جنبش های بزرگ مانند تنیس کار می کند و در حال حاضر تنها می تواند مدل های تک افراد را ایجاد کند. به گفته این محققان، کار بر روی تطبیق سیستم برای ساختن مدلهای تکاملی که چندین نفر را در حال حرکت نشان می دهد، کار می کنند.

 راه اندازی تکنولوژی چاپ Metal Jet 3D (فلز جت ) برای تولید انبوه توسط hp

Metal Jet ممکن است توپ را در سال 2017 تنظیم کند اما به نظر می رسد که HP در مورد چاپ سه بعدی فلزات در حجم صنعتی و کیفیت تولید خودرو نقش بسیار جدی دارد. این تکنولوژی به نام HP Metal Jet نامگذاری شده است، آن 50 برابر سریعتر و ارزان تر از روش های موجود است، و برنامه های آزمایشی هم اکنون در حال انجام هستند.چاپگرهای فلز جت HP، مانند دستگاه تولید کاغذ دیواری، از لایه هایی از پودر فلز خوب استفاده می کنند که در قالب های دقیق و با عوامل اتصال با یک سر چاپی که از طرف به طرف دیگر عبور می کند، اسپری می شود.

فلز جت
فلز جت

مرحله بعد

یک سر عمقی دوم لایه بعدی پودر را در بین گذرها پخش می کند، بنابراین سرب سرپیچ میتواند در هر دو جهت عمل کند.تخت چاپی درمان می شود، هر مایع تبخیر می شود و محلول اتصال دهنده را به چیزی تبدیل می کند که مانند چسب داغ مایع عمل می کند. پس از آن یک فرآیند انحلال برای حذف پودر فلز اضافی است که می تواند دوباره در فرایند کم زباله مورد استفاده قرار گیرد و پس از آن بخش نهایی از طریق ذوب شدن به گل تبدیل می شود – در کوره، یک فرایند که عامل اتصال را تجزیه می کند و ذرات فلزی را به یک قسمت تک، بسیار متراکم و جامد متصل می کند.

از آنجا، بخشی می تواند جلا، ماشینکاری شده یا در غیر این صورت برای استفاده نهایی به پایان رسید. همانند تمام فرآیندهای چاپ سه بعدی، این اجازه می دهد تا ایجاد قطعات بسیار پیچیده، در کوتاه مدت و بدون نیاز به هر گونه ابزار دوباره. در ابتدا، HP Metal Jet فقط از فولاد ضد زنگ چاپ می شود، با سایر فلزات مورد بررسی برای مناسب بودن.دقت بالا، قطعات فلزی با قدرت بالا، بدون نیاز به ایجاد هر گونه …از لحاظ رزولوشن، یک واکسل فلزی جت (معادل سه برابر یک پیکسل) حدود 21 میکرون در عرض و عرض خواهد بود که نشان دهنده یک فرآیند چاپ 2D 1200dpi است و در جایی بین 50 تا 100 میکرون در ارتفاع است، زیرا دقت ضخامت لایه HP می تواند به دست آورد.

موارد کاربرد

کاربرد متال جت
کاربرد متال جت

برای ارجاع، موی انسان به طور کلی حدود 50 میکرون است، بنابراین ما هنوز در اینجا با دقت بالایی صحبت می کنیم.هر ماشین تولید فلز جت کمتر از 400،000 دلار هزینه خواهد داشت و به حداکثر حجم ساخت 430 × 320 × 200 میلیمتر (16.9 x 12.6 x 7.9 اینچ) می دهد.HP زمانبندی نقشه راه فلزی جت را در مراحل مختلف انجام می دهد. در حال حاضر،  در دو برنامه آزمایشی کاربرد دارد. Parmatech متخصص قالب گیری تزریقی از آن برای تولید تجهیزات پزشکی مانند قیچی جراحی و فک های جراحی اندوسکوپی استفاده می کند و GKN Powder Metallurgy قطعات برای غول های صنعتی و صنعتی مانند Volkswagen و Wilo را تولید می کند.

اشکال پیچیده، هرگز قبل از استفاده در دسترس با استفاده از تکنیک های تولید موجوددر سال 2019، HP یک سرویس تولیدی را راه اندازی خواهد کرد که به تولید کنندگان اجازه می دهد تا فایل های طراحی سه بعدی را بارگذاری کنند و آنها را در مقادیر صنعتی توسط Parmatech و GKN چاپ کند. پرینترها خود را در سال 2020 به بازار عرضه خواهند کرد، با “دسترسی گسترده در سال 2021”. از سوی دیگر، Desktop Metal از این سال تا سال 2019 در دسترس بودن ماشین آلات تولید خود قرار گرفته است.بنابراین، این است

دیدگاه خود را بیان کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری با * مشخص شده اند.