INKREDIBLE مجهزترین پرینتر سه بعدی زیستی

INKREDIBLE مجهزترین پرینتر سه بعدی زیستی

INKREDIBLE مجهزترین پرینتر سه بعدی زیستی

با تنها یک ماه برای خرید، 3D Bioprinter INKRINGIBLE 3D در حال حاضر یک داستان موفق است. با قیمت خرده فروشی 4999 یورو (با هزینه حمل و نقل)، این پرینتر سه بعدی زیستی پر هزینه ترین چاپگر موجود در کلاس خود است. این استاندارد با هد چاپ دوگانه و همه چیزهایی است که مشتری نیاز دارد تا با استفاده از پرینتر سه بعدی زیستی کار خود را شروع کند.

INKREDIBLE

INKREDIBLE هدف نوآوران و پیشگامان اولیه را برای ایجاد این تکنولوژی هیجان انگیز مقرون به صرفه و در دسترس است. چشم انداز این است که اطمینان حاصل شود که محققان بیشتر و بیشتر از این تکنولوژی استفاده می کنند، زیرا این روند را برای رسیدن به هدف نهایی کاهش نیاز به اهدا کنندگان در بازار پیوند و همچنین کاهش استفاده از مطالعات حیوانی در صنعت داروسازی و زیبایی است .

CELLINK_INKREDIBLE7

INKREDIBLE
INKREDIBLE

سازندگان INKREDIBLE شرکت خود را با CELLINK آغاز کردند، یک پرینتر سه بعدی زیستی که به دلیل زیست سازگاری عالی، چاپ و سازگاری و ساختار آن به زنده ماندن  9812٪ سلول ها کمک می کند (این مطالعه با سلول های RoosterBio در دانشگاه چالمرز در سوئد انجام گرفت).

یکی دیگر از ویژگی های برجسته INKREDIBLE، فن آوری تمیز آن است. این یک گزینه است که می تواند اضافه شود و در $ 4،999 گنجانده نشده است. این تکنولوژی باعث می شود که محفظه چاپ (که در آن نسخه برداری بیوپلاستی قرار می گیرد) و محیط CGMP تقریبا استریل باشد. چاپگر یک جریان هوای بسیار فیلتر شده با فشار مثبت ایجاد شده در داخل محفظه دارد، بنابراین میزان آلودگی و شمارش ذرات در داخل محدوده چاپ به طور کلی به صفر کاهش می یابد. این به این معنی است که محققان می توانند به درستی روی صحنه چاپ کنند.

در حال حاضر CELLINK مشغول تهیه یک راه اندازی عمده زیستی جدید برای برنامه های کاربردی اضافی مانند پوست، کبد (هپاتوستیک) و زیست شناسی است – که به عنوان سیستم تحویل دارویی مشخص شده است، به طوری که مشتریان می توانند دستگاه های encapsulation را چاپ کنند. آنها همچنین خدمات بیوپرینینگ خود را گسترش می دهند تا مشتریان شرکت های بزرگ و آکادمیک را که می خواهند به برنامه های کاربردی چاپ زیست محیطی گسترش دهند، تسهیل می کنند. خدمات چاپ بیوپسی که CELLINK ارائه می دهد موفقیت بسیاری برای بسیاری از شرکا بوده و این که شرکا می توانند تخصص خاص سلول را برای ایجاد مدل جدید بافت اختصاصی برای سیستم های تست توسعه داخلی توسعه دهند.

دیدگاه خود را بیان کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری با * مشخص شده اند.